Wspaniałym pomysłem na taki odpoczynek będzie pobyt w Rabce-Zdrój.

Od długiego czasu marzy Ci się wypoczynkowy urlop gdzieś w górach, ale obawiasz się tłumów ludzi i tłoku? Dobrym pomysłem będzie nocleg w Rabce-Zdrój, jest to miejsce popularne z pięknych atrakcji turystycznych zarówno w okresie letnim jak również w trakcie zimy. To niewielka uzdrowiskowa miejscowość położona w woj. małopolskim, w bajecznej kotlinie rabczańskiej u podnóża równie pięknych Gorców a także Pasma Babiogórskiego. Nad miasteczkiem unoszą się malownicze lasy, które troszczą się o wysoką jakość powietrza oraz zabezpieczają miasteczko przed lodowatym wiatrem – co znaczy, że zimy są tu bardzo łagodne.

 

Poza licznymi szlakami górskimi i wspaniałymi zabytkami kultury zagórzańskiej, Rabka Zdrój słynie szczególnie z ponad stuletniego uzdrowiska, które przede wszystkim specjalizuje się w chorobach oddechowych a także alergii. Odnajdziemy tu również od niedawna słynną tężnie solankową – naturalną inhalacje do której stosuje się przede wszystkim solanki jodowo-bromowe. Pożądaną atrakcją jest też znany Park Rozrywki Rabkoland, który zachwyci szczególnie najmłodszych wczasowiczów. Czy zaznasz tutaj nudy zimą? Oczywiście, że nie. W Rabce Zdrój znajdziesz rozmaite wyciągi a także trasy narciarskie, świetna wieża widokowa a oprócz tego Centrum Świętego Mikołaja.
Myślę, że warto zatem zaciekawić się tym, co oferują nam domki Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to domki całoroczne, co znaczy, iż zimą pomieszczenia są ogrzewane. Z racji, że to niezbyt duże miasteczko – domki umiejscowione są w niezwykle cichych i spokojnych miejscach,  przeważnie ze zjawiskowymi widokami przykładowo na Babią Górę. Częstokroć wyjeżdżamy na urlop z myślami, aby spędzić swój czas na świeżym powietrzu – bardzo częstym atutem domków noclegowych w miejscowości Rabka Zdrój są zatem ciekawe place zabaw dla maluchów, miejsce na grilla lub ognisko, liczne sady owocowe czy także boiska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Dodaj komentarz