Bardzo fajną opcją jest etui pokrowiec z klapką.

Komórka, a właściwie smartfon to jedna z rzeczy, z której korzystamy nie tyle dzień w dzień, ile 24h na dobę. I dlatego tak istotna jest odpowiednia ochrona smartfona, szczególnie przed wszelkimi uszkodzeniami , które są spowodowane upadkiem z wysokości. Nawet jeśli smartphone spadnie na tyle łagodnie, że nie dozna żadnych dużych szkód, nie znaczy to, że nie pojawiły się jakieś małe uszkodzenia. Parę takich stosunkowo niegroźnych upadków ma możliwość z czasem powodować coraz to gorszą jakość funkcjonowania naszego telefonu. Wtedy dzieje się tak, iż w pierwszym roku korzystania z telefonu nagle urządzenia zacina się albo wyłącza.

 

Zazwyczaj wówczas winą za taki stan obarczamy producenta urządzenia. Tak więc awarie wynikłe z licznych upadków są przyczyną szkód. Oczywiście, jako że awarii wynikających z licznych upadków nie możemy uniknąć, warto ochronić swój sprzęt w jak najlepszy sposób. Sposobem jest bardzo dobrze dobrane etui na smartphona. Z pewnościąbardzo fajną opcją jest etui w formie pokrowca z specjalną klapką, jaka osłania ekran z przodu. Tego typu etui, jeśli jest wykonane ze skóry, z dobrym skutkiem zabezpieczy nasze urządzenie podczas upadku. Poza tym jest bardzo wygodne podczas użytkowania. Przeszukując internet albo odpisując na maile możemy zawsze przysłonić ekran telefonu tą właśnie klapką bez przymusu wyłączania go.

 

To bardzo praktyczne zwłaszcza w miejscach publicznych lub w pracy. Oprócz tego pokrowiec na telefon posiada kieszonkę na karty płatnicze lub wizytówki. Tak więc taki pokrowiec z klapką stanowi wspaniałą ochronę Twojego telefonu zwłaszcza w zestawie z dobrej jakości szkłem hartowanym. Takie szkło jest też konieczne, bez względu na to jakie etui mamy. Bardzo rzadko dzieje się tak ażeby uszkodzenia powstały zarówno na szkle i na ekranie. W momencie gdy różni klienci przynoszą uszkodzone komórki do reklamacji, uszkodzone jest wyłącznie szkło, a nie ekran smartfona. Jednak w taki sposób wiemy, iż smartphon został uszkodzony mechanicznie i pomimo braków znaków użytkowania sprzętu na ekranie, sklep lub producent może odmówić bezpłatnej naprawy w ramach gwarancji. Można też kupić etui będące w formie obudowy na smartfona. Takie również dobrze ochroni nas sprzęt, jednakże ekran nie jest w takim stopniu zabezpieczony. Tutaj świetnej klasy szkło hartowane ma znacznie większą wagę. Jeżeli nie jesteś cholerykiem a twój telefon nie upada Ci zbyt często to to wyjście może być bardzo dobrą możliwością.

 

Najlepsze tego rodzaju etui na telefon jest wykonane z miękkiego materiału, jaki amortyzuje uszkodzenie podczas upadku smartfona. W większości to obudowy wykonane z gumy, wzmocnione po rogach. Ostatnią rzeczą dotyczącą wyboru etui na telefon jest wybór wzoru a także koloru. Teraz na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych modeli. Można wręcz zaprojektować swoje i zamówić wykonanie etui z naszym kształtem. Opłaca się korzystać z tej opcji, ażeby być w pełni usatysfakcjonowanym. Smartphon to coś, na co patrzymy każdego dnia dlatego musi się ci bardzo podobać.

 

Etui na telefon to także bardzo dobra możliwość zasłonięcia ewentualnych oznak użytkowania naszego smartfona, takich jak obicia czy rysy. Takie jednakże powstają częstokroć, jeżeli korzystamy z telefonu bez żadnego pokrowca.

Dodaj komentarz